Föreningen


Föreningen



Föreningens adress:

Ubbyvägen 40

762 94 Rimbo


Kontakta föreningen på e-post info@miniatyrhast.se alternativt någon i styrelsen.





Ordförande

Margareta Lindahl

E-post: margareta.lindahl@miniatyrhast.se


Vice Ordförande

Mimmi Jakobsson

E-post: mimmi.jakobsson@miniatyrhast.se


Sekreterare

Maria Holmberg

E-post: Maria.Holmberg@miniatyrhast.se


Kassör

Monika Swedstrand

E-post: Monika.Swedstrand@miniatyrhast.se


Ledarmot

Pernilla Berlin

E-post: Pernilla.berlin@miniatyrhast.se


Ledarmot

Annika Hägg

Epost: Annika.hagg@miniatyrhast.se


Ledarmot

Felicia Sjöstedt

Epost: Felicia.Sjostedt@miniatyrhast.se


Margareta Lindahl

E-post: margareta.lindahl@miniatyrhast.se



Ras- och föreningsrepresentant


Mijke Van Ratingen

Monika Swedstrand



Valackkomitté


Maria Holmberg



Showkommitteé


Mijke van Ratingen

Katarina Sandås

Monika Swedstrand



Avelskommitté


Monika Swedstrand

Emma Lindahl

Margareta Lindahl



Ungdomsansvarig


Margareta Lindahl



Ungdomsrepresentanter


Felicia Sjöstedt

Saga Liljeroth

Ungdom@miniatyrhast.se




Webbansvarig


Linn Lemmeke

E-post: Linn.Lemmeke@miniatyrhast.se

AMHA Representant

AMHA Honorary Director