Föreningen

Föreningen

 

 

Föreningens adress:

Ubby 2659

762 94 Rimbo

 

Kontakta föreningen på e-post info@miniatyrhast.se alternativt någon i styrelsen.

 

 

 

 

Ordförande

Katarina Sandås

070-7149189

E-post: Katarina.sandas@miniatyrhast.se

Krustorp 2

611 95 Nyköping

 

Vice Ordförande

Mijke Van Ratingen

070-0924964

E-post: Mijke.van.ratingen@miniatyrhast.se

Storfors

 

Sekreterare

Maria Holmberg

070-3945949

E-post: Maria.Holmberg@miniatyrhast.se

Moren 221

776 92 Hedemora

 

Kassör

Monika Swedstrand

070-409 07 52

E-post: Monika.Swedstrand@miniatyrhast.se

Ubby 2659

762 94 Rimbo

 

Ledarmot

Pernilla Berlin

070-777 79 82

E-post: Pernilla.berlin@miniatyrhast.se

Lyckehusvägen 10

24632 Löddeköpinge

 

Ledarmot

Evelyn Banffy

070-637 99 88

E-post: Evelyn.banffy@miniatyrhast.se

 

 

Ledarmot

Margareta Lindahl

070-526 35 11

E-post: Margareta.lindahl@miniatyrhast.se

 

Margareta Lindahl

E-post: margareta.lindahl@miniatyrhast.se

 

 

Ras- och föreningsrepresentant

 

Mijke Van Ratingen

Monika Swedstrand

Pernilla Berlin

 

 

Valackkomitté

 

Maria Holmberg

Pernilla Berlin

 

 

Showkommitteé

 

Mijke van Ratingen

Katarina Sandås

Monika Swedstrand

 

 

PR-komittén

 

Linn Lemmeke

Pernilla Berlin

 

 

Avelskommitté

 

Monika Swedstrand

Eva Rubin

Emma Lindahl

E-post: Emma.Lindahl@miniatyrhast.se

Margareta Lindahl

 

 

Ungdomsansvarig

 

Margareta Lindahl

 

 

Ungdomsrepresentanter

 

Felicia Sjöstedt

Saga Liljeroth

Ungdom@miniatyrhast.se

 

 

 

Webbansvarig

 

Linn Lemmeke

E-post: Linn.Lemmeke@miniatyrhast.se

AMHA Representant

AMHA Honorary Director